מחפשים מתנות לפסח? שוקולדים כמובן! מחפשים מתנות לפסח? שוקולדים כמובן!

מחפשים מתנות לפסח? שוקולדים כמובן!

14 יולי, 2020 by

כל חג שמתקרב מביא עימו את אותן ההכנות ובעיקר חג הפסח, הכנות שנוגעות לחג עצמו כמו בישולים, ניקיונות, קניות וסידורים והכנות “נלוות”. אחת מאותן הכנות נלוות היא מציאת רעיון למתנה לחג, בין אם זה לילדים, בין אם זה להורים, לחברים או לכל אחד אחר שרוצים לתת לו בכדי שירגיש מיוחד. יש את המתנות הקבועות, צעצועים לילדים, ספרים לבן משפחה, כלי מטבח לחבר או חברה ועוד מתנות בנאליות אחרות. אך אם אתם מחפשים משהו ייחודי, משהו לא שגרתי שיעלה חיוך על פניו של מי שמקבל ובעיקר יגרה אצלו את בלוטות הטעם, שוקולד איכותי הוא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לתת.

מארזים ושוקולדים בלעדיים לפסח
כמו בכל שנה, גם הפסח הזה הכנו עבורכם מגוון עשיר של שוקולדים מכל הסוגים ובשלל טעמים המאופיינים במוטיבים לכבוד החג. בין המוצרים ניצן למצוא מארז פרלינים ייחודי של ארבעת הבנים (חכם, תם, רשע ושאינו יודע לשאול), שלישיית פרליני פירמידות, מצה עשויה שוקולד משובח ושקדים מקורמלים, טבלת חג שמח, צלחת פסח עשויה כולה משוקולד, ועוד הרבה מארזים לפסח ושוקולדים שלא תמצאו בשום מקום.

מתנה לאירוח
בפסח לא מעט משפחות מתארחות האחת אצל השנייה בליל הסדר או בכל החג. אירוח מצריך תמיד הבאת מתנה כלשהיא ויש אין ספור אפשרויות. אך למה להביא עוד בקבוק יין כמו כל שנה? למה לא להביא משהו אחר, מתנה משמחת ואישית? אחד ממארזי השוקולדים של רוי שוקולד הוא רעיון מצוין כמתנה לפסח, רעיון שכולם ישמחו בו הן המבוגרים והן הילדים.

שוקולד הוא מתנה שכולם יאהבו, ואם אתם מחפשים מתנות לפסח – אחד ממארזי רוי שוקולד הוא רעיון מצוין. הקפידו על שוקולדים איכותיים, יצירתיים ומשובחים וכולם ילקקו את האצבעות.. לצפייה בקטלוג פסח המלא – לחצו כאן >>