השוקוליטייה

רוי גרשון עזב קריירה מצליחה בעולם ההיי-טק לפני יותר מ – 10 שנים עם חלום ונסע לבלגיה לביה”ס לשוקולד של קליבו ללמוד את רזי המקצוע. תוך זמן קצר הפך להיות אחד השוקוליטרים המובילים בארץ.
העיסוק בשוקולד הינו הגשמת החלום של רוי כאדם מלא ניגודים: שילוב של קלאסיקה אירופאית עם חוצפה ישראלית, שילוב של טכניקה מדויקת ומקצוענות עם המון רגש, חיבור בין ידע רב שנים עם אינסוף מקום ליצירה, יצירתיות וחדשנות.
רוי גר בגבעתיים, נשוי ואב לשניים.

האני מאמין של ROY CHOCOLATE: שוקולד טומן בחובו חוויה המעוררת חיוך, חום, געגוע ומחשבה. אנו ב ROY CHOCOLATE עובדים עם מיטב חומרי הגלם על מנת ליצור עבורכם רגע של קסם, סיפור קטן הארוז בהרבה אהבה

רואי גרשון - רוי שוקולד

לקוחותינו

לקוחות פרטיים
המזמינים באתר האון ליין שלנו שליחויות לכל רחבי הארץ.

לקוחות עסקיים
אנו מספקים מארזי שוקולד פרמיום לימי הולדת של עובדים, שולחים הביתה לעובדים חדשים, מספקים מתנות חגים לפסח, ראש השנה, חנוכה ופורים ואפילו משלוחי שוקולד לחו”ל בקריסמס. השירות שלנו כולל משלוחים למשרדי החברה, ללקוחות ולבתי העובדים.

בתי מלון
אנו מספקים מארזי VIP לרבים מבתי המלון המובילים בארץ

פרסים והישגים בארץ ובעולם

תרומה לקהילה:

אנו מאמינים כי חלק מהעשייה היומיומית שלנו הינה בנתינה!!!
אנו ב ROY CHOCOLATE מעסיקים אנשים עם צרכים מיוחדים שעובדים אצלנו שנים רבות, כתרומה לקהילה ועם המון אהבה.
עבודת האריזה נעשית על ידי נפגעי נפש, אנשים עם פיגור שכלי ועיוורים.
נוער בסיכון – במהלך השנים לקחנו חלק פעיל בעבודה עם נוער בסיכון במרכזים בתל אביב והרצליה. נערים שנפלטו מכל מסגרת חינוכית אחרת וזהו הסיכוי האחרון שלהם. רואי בעצמו מעביר לתלמידים סדנאות שוקולד מקצועיות ופעילויות שונות בהתנדבות.
לשמחתנו, שוקולד תמיד משמח! אנחנו רואים זכות גדולה ביכולנו לשמח עם שוקולד! לכן, אנו תורמים שוקולדים לאירועים של עמותות רבות ביניהן (ולא רק): שמחה לילד, אקי”ם, לב אוהב, קו לחיים, ויצ”ו, מרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית ועוד
בנוסף – זכינו בפרס דה מרקר לתרומה לקהילה!
מגזין דה מרקר בחר בנו מבין עסקים רבים על תרומתנו הייחודית והמשמעותית לאנשים עם צרכים מיוחדים. והכתיר אותנו כחברה מובילה בתחום תרומה לקהילה.

כשרות

רבנות – המוצרים כשרים בהשגחת הרבנות פ״ת (חלבי/פרווה) בהתאם למוצר.
מהדרין – לקוחות עסקיים יכולים להזמין גם מארזים בהשגחת חתם סופר פ״ת.
פסח – מדי שנה אנחנו מכשירים את המפעל לפסח.

פרלין חלומות עם מילוי

טעמים

רוי עובד עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר – שוקולד אירופאי משובח, מיני פירות, תבלינים, אלכוהול משובח ומגוון אגוזים – איתם רוקח מילויים, שילובים וטעמים שונים איתם הוא מייצר מגוון ייחודי של פרלינים וטראפלס’.
החל מטעמים קלאסיים של וניל צרפתי, נוגט, תפוז וקרם אגוזים ועד שילובים ייחודיים של גנאש פיסטוק פטל, טראפלס צ’אי מאסללה ופרלינים של פופוקורן נוגט.
סדרת ה CHOCOLATE DREAMS של רוי פותחה מתוך רצון לתת חוויה ייחודית של טעמים ומרקמים עם פרלינים עגולים דקיקים ועשירים במגוון מילויים של תפוז, אספרסו, פופקראנץ, סילאן, קרם אגוזים, ג’נדויה ועוד… והכל ביחס ייחודי בין מילוי וציפוי – שונה מכל מה שהכרתם.

מיתוג

נשמח למתג עבורכם את השוקולד או/ו המארז. יש לנו יכולות הדפסה של לוגו, תמונה או כל מסר שתרצו -על השוקולד עצמו וכן יכולת למיתוג האריזות. חתונה, בר מצווה, מתנה לעובדים או ללקוחות –כבר מ 50 יחידות – ניתן לתת לכם מענה מושלם של שוקולד מעולה וממותג.