בחירת מארזי מתנה בהתאמה אישית בחירת מארזי מתנה בהתאמה אישית

בחירת מארזי מתנה בהתאמה אישית

5 יוני, 2021 by

מהם הדברים שממלאים את חיינו במשמעות ובאושר? התשובות יכולות להיות מגוונות, אבל כולנו נסכים כי הקשרים העמוקים עם האנשים שאנחנו אוהבים הם מהדברים שגורמים לנו הכי הרבה אושר. קשרים אישיים, אמיתיים וכנים עם אנשים שאנו יודעים שיעמדו לצידנו ברגעים הקשים וברגעים המאושרים הם הבסיס לביטחון ולשלווה שלנו, ועל כן חשוב לנו לשמור עליהם לאורך שנים.

אך לא רק קשרים אישיים עמוקים ממלאים את חיינו, לצידם ישנם גם קשרים עסקיים וחבריים, יחסי שכנים ויחסי תן וקח שגם אותם חשוב לנו לטפח לאורך זמן. רשת הקשרים שלנו יכולה לקבוע את עתידנו המקצועי, את הצלחותינו החברתיות ואת מידת ההנאה שלנו מהחיים ועל כן אנו נדרשים לעתים להשקיע בהם מאמץ.

כל זאת בא לידי ביטוי במיוחד באירועים חשובים – יום הולדת, לידה, חגים, גיוס, פרידה ועוד ועוד. כל אירוע כזה בחייו של אדם שעמו אנו מקיימים קשר מתמשך הוא הזדמנות טובה להראות לו עד כמה הוא חשוב לנו וכמה מאמצים אנו מוכנים להשקיע על מנת לשמח אותו.

אם כן, כיצד נבחר לאנשים שחשובים לנו את המתנה המושלמת? כזו שגם מתאימה לאירוע הנחגג וגם לאהבותיהם האישיות? מארזי מתנה בהתאמה אישית הם התשובה.

מתנה ליום הולדת

יום הולדת הוא הזדמנות מצוינת להעניק לאדם מתנה אישית שמדברת בדיוק אליו, מתנה שמבוססת על ההעדפות האישיות שלו ושמביעה המון אהבה. מארז מתנה מלא בשוקולדים איכותיים בשלל טעמים הוא מתנה שמתאימה כמעט לכל אחד, בעיקר כאשר אנחנו משקיעים מחשבה בבחירת הרכיבים שלו.

כאשר אנו בוחרים משלוח מתנה ליום הולדת, חשוב שנשאל את עצמנו אילו טעמים הם אוהבים – האם הם חובבי שוקולד מריר או נוטים יותר לכיוון הטעמים המתוקים? האם הם חובבי טעמי פירות או טעמי אלכוהול? האם הם מעדיפים טראפלס מתוחכמים או עוגיות בטעמים ביתיים? אם אנחנו באמת מכירים אותם לעומק, אנחנו בוודאי יכולים לענות על השאלות הללו וליצור בעבורם את המארז המושלם בשבילם.

מתנה ליולדת

לידה היא אירוע מאוד משמעותי בחייה של האם הטרייה והזדמנות נפלאה לשלוח לה המון אהבה ותמיכה. מארז שוקולדים שיגיע עד למיטתה במחלקת היולדות ישיג בדיוק את המטרה הזאת – הוא יכניס עניין, צבע והמון טעם לשגרה החדשה שהיא מנסה להתרגל אליה ויעניק לה רגעים שקטים ואינטימיים עם עצמה, רק היא והשוקולד הנמס על הלשון.

למארז מתנה ליולדת כדאי לצרף מסר אישי ומתוק במיוחד – למשל, הכיתוב המשעשע “שינה זה לחלשים” שיוטבע בשוקולד לבן על פני מטבע שוקולד חלב על מקל ויעלה חיוך על פניה של היולדת. אפשרות נוספת היא לשלב במארז ספר טוב, על פי טעמה של האם הצעירה, שיעזור לה להעביר בהנאה את הימים בבית החולים או את הלילות ללא שינה.

מתנה לחגים

לוח השנה העברי רצוף בחגים ומועדים, וחלקם דורשים יחס מיוחד מצידנו. פסח וראש השנה הם המועדים העיקריים שבהם אנו נדרשים לקנות מתנות, ולא רק לקרובים לנו אלא לעתים גם לחברים לעבודה, למורה של הילד או לשכן מהקומה למעלה. כאן האתגר הוא שונה – לעתים אנו צריכים לקנות מתנה לאדם שאנו לא מכירים היטב את טעמו האישי, ועל כן עלינו לבחור לו מארז מתנה לחג שמדבר למכנה המשותף הרחב ביותר. במקרה זה, הבחירה הנכונה תהיה שוקולדים בטעמים קלאסיים כמו מריר או לבן, בראוניז עשירים שכולם אוהבים ופרלינים בטעמים עדינים ופשוטים.

יתרון חשוב של מארזי השוקולדים הוא טווח המחירים הרחב – תוכלו לבחור מתנה בעלות נמוכה לשכנה ומתנה בעלות גבוהה לחבר הכי טוב, וזאת מבלי להתפשר על האיכות ועל הטעם.   

מתנה לעובדים

חגי השנה הם גם המועדים שבהם חברות עסקיות מבקשות לתת בחזרה לעובדים שלהן, להשתתף איתם בשמחת החג ולהביע כלפיהם את הערכתם. במקרה זה, המתנות אינן נבחרות באופן אישי בעבור כל עובד, ולכן עליהן להיות כאלו שמתאימות לכולם – ומי לא אוהב שוקולד?

אחת האפשרויות המעניינות שעומדות בפני חברה הרוכשת מארזי מתנה לעובדים היא למתג את המארז ואת השוקולדים שבתוכו. תוכלו למשל לבקש להדפיס את הלוגו של החברה על גבי פרלינים מעולים ותוכלו גם למתג את האריזה עצמה, כך שהיא תוכל לשמש מזכרת, כאשר השוקולדים יאזלו.

הקשרים שאנו מקיימים עם האנשים שסביבנו חשובים לאושר שלנו, להתנהלותנו היומיומית ולעתים גם לעתידנו המקצועי – אז למה שלא נשקיע בהם? בפעם הבאה שתחפשו מתנה, פשוט לכו בעקבות הטעם… עד למארז השוקולד המושלם.