אהבה ושוקולד הולכים ביחד? אהבה ושוקולד הולכים ביחד?

אהבה ושוקולד הולכים ביחד?

14 יולי, 2020 by

אהבה ושוקולד – הולכים ביחד? בוודאי שכן!!
וולנטיינס ברוי שוקולד

“בעולם המתוקים ישנם ארבעה אבות מזון: שוקולד חלב, שוקולד מריר, שוקולד לבן וטראפלס…”.

את המשפט הזה אמרו כבר לפני שנים רבות שוקולטיירים ברחבי העולם, ואין יום מיוחד יותר לבטא את המשפט הזה, מאשר ביום האהבה –Valentines day. ביום מיוחד זה, מלא האהבה, בו אנו חולקים רגעי אושר ומתיקות מיוחדים, יחד עם היקרים לנו מכל – אריזת שוקולד מפנקת וטעימה, היא הדרך המיוחדת ביותר להגיד לבני/בנות הזוג שלכם “אני אוהב אותך/אני אוהבת אותך”.

“הראו לבן/בת הזוג שלכם שאתם אוהבים אותם”
אהבה היא אחת התחושות החזקות ברגש האדם, אם לא הא!! תחושה זו זהה לגברים ולנשים כאחד – עד היום לא הוכח שרגש זה חזק יותר אצל מין אחד יותר מהמין השני. לאורך השנים היו לא מעט מחקרים שניסו לבדוק את יכולת ההתאהבות של בני האדם. אחת התופעות המעניינות היא שהגוף מפריש בשלב ההתאהבות פנילאטילאמין – חומר שמעורר מינית, מעלה את רמת האנרגיה, משפר את מצב הרוח וכמובן שחשוב לציין נמצא בשפע בקקאו שהוא המרכיב המרכזי בשוקולד!

“חוגגים אהבה ב- רוי שוקולד”
חג האהבה ברוי שוקולד אינו חג רגיל. רואי וצוות השוקולטיירם שלו עמלים מזה זמן רב על מציאת השילוב המתאים ביותר, על מנת ליצור לקהל אוהבי השוקולד הגדול שלנו מארזים טעימים במיוחד. יום האהבה הוא ההזדמנות שלכם להפתיע בהפתעה מקורית שתוכלו ליהנות ממנה שניכם. הכינו לכם ארוחת ערב טעימה, שבו לכם בכורסא נוחה, או התכרבלו יחד מתחת לפוך ופתחו אריזת חג אהבה מפנקת של רוי שוקולד. המארזים שלנו כוללים מגוון רחב של טעמים וארומות, טראפלס ולבבות משוקולד בהם שלל כיתובים ומשפטי אהבה שנכתבו אחד אחד עבורכם.

לצפייה בקולקציית האהבה המיוחדת שלנו ולהזמנת משלוחים ליום האהבה – לחצו כאן

מחכים לכם.. צוות רוי שוקולד.