מתנות לשבועות מתנות לשבועות

מתנות לשבועות

14 יולי, 2020 by

הוזמנתם להתארח בשבועות ונדרשתם להביא אתכם עוגת גבינה? מעוניינים להפתיע מישהו אחר במארז שוקולד ייחודי לחג? תתפלאו, אבל היום לא חייבים לאפות ואתם כלל לא צריכים לדעת להכין עוגת גבינה. למעשה, חג השבועות הוא הרבה יותר ממאכלי חלב וזה רק אחד ממנהגי החג הרבים. אם אתם רוצים לדעת עוד על חג השבועות המשיכו לקרוא עד הסוף. אנחנו רק נרמוז שבסוף מחכים לכם מארזי הפתעה מתוקים במיוחד…

אז מה חוגגים?
חג השבועות הוא אחד משלושת הרגלים והוא מסמן את שבעת השבועות של ספירת העומר (ואגב, מכאן בעצם מקור שמו) חז”ל טוענים שבשבועות קיבלו בני ישראל את התורה ומכאן שמו הנוסף של החג – חג מתן תורה. לציון המאורע נהוג מנהג בשם תיקון ליל שבועות שבו לומדים תורה במשך כל הלילה. הילדים קוראים לשבועות חג המים כי בו נהוג לעשות מלחמות מים ולשפוך מים. בחג השבועות גם קוראים את מגילת רות, לובשים בגדים לבנים ואוכלים מאכלי חלב.

אז מה עושים אם לא יודעים להכין עוגת גבינה?
מאוד פשוט נכנסים לאתר של רוי שוקולד המציע מגוון מתנות לשבועות ומזמינים מארזים לשבועות שונים ומגוונים עם יין, פרלינים במילוי חמאת בוטנים וסילאן, פרלינים של שוקולד לבן וממתק ענקי משוקולד לבן ועוד. המארזים מגיעים במספר גדלים ומתאימים לכל אירוע – משפחה, עבודה, חברים, מתנה למכרים וכלל אירוע אחר..

מה נדרש מכם לעשות? ללבוש בגדים לבנים, להצטייד בטנא, להיכנס לעמוד הרלוונטי כאן באתר ולהקליק על המארז המבוקש ולבחור מתנה לשבועות מתוקה במיוחד. אנחנו בטוחים שזה הרבה יותר טעים מכל עוגת גבינה, אז מה אתם אומרים – אולי הגיע הזמן להחליף את מאכלי החלב בשוקולד? אולי תתפלאו, אבל יכול להיות שבחג השבועות הזה דווקא תיהנו ואפילו תהיו מסמר מסיבת הביכורים. ולנו נותר רק לאחל חג שמח וטעים במיוחד גם אם אתם לא אוהבים גבינה..