משלוחי שוקולד – הטרנד החדש! משלוחי שוקולד – הטרנד החדש!

משלוחי שוקולד – הטרנד החדש!

14 יולי, 2020 by

אם עד לפני שנים לא רבות הפרחים היו כוכבי המשלוחים והיינו רואים אותם בכל מקום, הרי שלאחרונה טרנד חדש כובש את הארץ! פרחים זה אולי נחמד, אך היום יש רעיונות יצירתיים יותר, מקוריים יותר ומפנקים הרבה יותר. היום אפשר לשלוח כמתנה כמעט כל דבר, בין אם זה מארז לתינוק ובין אם זה צעצוע ליום הולדת, בין אם זה סט מצעים לחברה ובין אם זה זר סוכריות. אחד השינויים הגדולים שקורים לאחרונה הוא המעבר ממשלוח עוד זר פרחים במתנה, שתוך כמה ימים נובל, למשלוח הפתעה מרגשת של מארז שוקולדים מפנק, בקליק!

אנשים מסבירים את התופעה החדשה ברצון לחדש במתנה מקורית ולא בנאלית ובעובדה שכולם אוהבים לקבל שוקולדים טעימים ומפנקים. בנוסף ניתן להזמין מגון עצום של מארזי שוקולד בטווחי מחירים שונים ובקליק אחד.

לאילו אירועים ניתן לשלוח שוקולדים?
שוקולדים תמיד כיף לקבל לכל אירוע ומכל סיבה שהיא. מארז שוקולדים מתאים כמתנה ליום הולדת, לרגל אירוסין, ליום נישואין, לרגל קבלת תואר, שחרור מצה”ל, ליולדת, לבר או בת מצווה, וכן, אפילו לחתונה. אם בכל זאת רוצים לשולח זר, הרי שזר שוקולדים מושקע יעשה עבודה מצויינת וישמח את כל מי שיקבל אותו.

משלוח שוקולד כמתנה עסקית
משלוח מארז שוקולדים יכול לשמש גם כמתנה עסקית. אם יש לכם לקוח שזה עתה נולד לו ילד ראשון, תוכלו לשלוח לו מארז שוקולד ולשמח את ליבו. אם אתם מנהלים בעסק כלשהוא ועובד שלכם התארס, זו תהיה דרך מצוינת להביע איחולים לבביים. אם אתם רוצים להודות ולהוקיר שותף שמסייע לכם לתחזק את העסק שלכם, זו תהיה מתנה מדהימה בשבילו. יש אין סוף מצבים בהם שוקולד יהיה הדבר הנכון ביותר וההפתעה הנעימה ביותר.

אז אם יש לכם אירוע מיוחד בו מישהו קרוב אליכם ישמח לקבל משלוחי שוקולד, כנסו לקטלוג השוקולדים המלא של רוי שוקולד – ופנקו אותו במשלוח מפתיע!!