מתנה ליום האישה מתנה ליום האישה

מתנה ליום האישה

14 יולי, 2020 by

יום האישה כבר כאן ואתם רוצים לשמח ולפנק את האישה שאתכם, את אימא, סבתא או מישהי קרובה. יום כזה הוא חגיגה לנשים ויש אין סוף מתנות שניתן לתת לאישה – אך ישנה מתנה שאין אישה שלא תשמח לקבל אותה והיא… שוקולד! לא מדובר על שוקולד בודד אלא על מארז מיוחד ומפנק או על זר שוקולדים מיוחד. כשמדובר על שוקולד יש אין סוף אפשרויות. זה יכול להיות מארז מהודר של שוקולדים טעימים ואיכותיים, שוקולדים שאי אפשר להפסיק לאכול אותם, מארז שיכול להיות עם הקדשה אישית עליו או עם הדפס על השוקולד עצמו. אלו יכולים להיות פרלינים, שוקולד מריר, שוקולד חלב, טראפלס או שוקולדים רבים אחרים, ואלו יכולים להיות זרים. כשמדובר על זרים הם יכולים להיות תחליף ראוי לזר פרחים, זר עם מגוון שוקולדים בצורה של לבבות או כל צורה אחרת.

להפתיע אותה במקום העבודה…
למה שלא תגרמו לה אושר וגאווה עם קבלת זר שוקולדים במקום העבודה? תארו לעצמכם את הפנים שלה כשייכנס השליח וישאל מי היא, תארו לעצמכם את חבריה לעבודה מסתכלים עליה בקנאה גלויה ומרעיפים עליה אין סוף ברכות. הרי בסופו של דבר כולם ייהנו מזר השוקולדים במקום העבודה שלה וההערכה והאהבה שלה אליכם רק תגבר. אם אתם מתלבטים מה לשלוח לה למקום העבודה והאם לשלוח זר פרחים כנהוג, אל תתלבטו. פשוט שלחו אליה מארז שוקולדים ותראו כמה היא תהיה מאושרת.

תזמנו את המשלוח במדויק-  רוי שוקולד, משלוחים להיכן שתבחרו>>
לא משנה איפה אתם רוצים להפתיע את האישה עם זר או מארז שוקולדים, חשוב שתתזמנו את המשלוח ככה שהוא יגיע בדיוק בזמן. בשביל זה אתם צריכים חברה אמינה ומקצועית שמספקת את מארזי וזרי השוקולדים הללו, חברה שקיימת כבר שנים רבות ויש לה מספיק ניסיון ושירות לקוחות לא פחות ממצוין!

כנסו לחנות שלנו לקטלוג מתנות ליום האישה באתר, ובחרו את אחד ממארזי השוקולד המפנקים של רוי שוקולד – והפתיעו את האישה המיוחדת שלכם במתנה טעימה ומיוחדת! מצאו את מה שמתאים לאהבה שלכם.