משלוחי פרחים או שוקולד? משלוחי פרחים או שוקולד?

משלוחי פרחים או שוקולד?

27 יולי, 2020 by

חג האהבה, יום הולדת או יום חמישי, סתם ללא סיבה. נדמה שלא חסרות לנו הזדמנויות להעניק מתנה לאדם שאנחנו אוהבים, ונדמה שיש שני שחקנים עיקריים שמתחרים על התהילה: מצד אחד משלוח הפרחים, מצד שני משלוח השוקולד. אלא שיש שחקן אחד שזוכה בקרב הזה, ואפילו בלי תחרות קשה במיוחד.

החוש המנצח: על טעם וריח

גם משלוחי פרחים וגם שוקולד נחשבים למתנות מצוינות שכיף לנו לקבל, אבל מה אתם מעדיפים – זר נחמד של פרחים שנקטפו מערוגתם, או פינוק מתוק שהטעם המופלא שלו מסרב לעזוב גם אחרי הביס האחרון? אין ספק ששילוב נכון בין פרחים צבעוניים יכול להיראות חביב, אבל זרי שוקולד או חבילות מלאות בכל טוב נראות ססגוניות ומהודרות לא פחות (ולרוב אף יותר). חוץ מזה, במקרה של השוקולד יש טוב ממראה עיניים, כי מתנה טעימה תמיד תנצח מתנה שרק נראית נחמד. אם ניסיתם אי פעם לטעום ורד או חמנייה, גם אתם בטח יודעים שהשוקולד זוכה בקרב הזה, ואפילו בלי להתאמץ יותר מדי.

עושר ושפע: מבחן המגוון
בקרב החושים השוקולד בהחלט מנצח, אבל גם בסוגיית השפע יש לו יתרון בולט על פני המתחרה. אז נכון, אתם יכולים לבחור זר פרחים שמשלב בין שלל סוגים וצבעים, אבל רק תחשבו על המגוון שמחכה לכם בקטגוריית השוקולד. כשאתם מעניקים מתנה להורים לכבוד החג, אתם יכולים לשלב בין אינסוף סוגים של שוקולדים עם מילויים שונים ובטעמים לא מאוד שגרתיים. חוץ מזה, לצד השוקולד תוכלו להוסיף גם בקבוק יין, תוספת מעולה לצד טראפלס ויסקי או קרמל אטלנטי של Roy Chocolate. הטעמים הללו יישארו איתנו זמן רב בעוד הפרחים, למרבה הצער, יחלו לנבול לאיטם בפינת הסלון. כשזה יקרה, השוקולד הוא זה שישכיח את הכאב על לכתן של הכלניות בטרם עת.

המנצח הגדול: המתנה שכולם יאהבו

למרות שהמנצח שלנו די ברור, ולמרות שהשוקולד כבר ביתרון משמעותי בתחרות הזו, הנה עוד יתרון משמעותי ביותר שמעניק לו את הגביע: משלוחי שוקולד מצליחים להפתיע ולשמח לא רק את מקבל המתנה, אלא גם את בני המשפחה והחברים הטובים. נסו להיזכר בפעם האחרונה שקיבלתם מארז שוקולד מפנק. סביר להניח שחלקתם את המתנה המתוקה עם כל אורח שהגיע לקפה ועם כל מי שרק הסתכל בערגה על השי העשיר הזה. בעוד הפרחים הם לתצוגה בלבד (ולא כולם תמיד משתוקקים להם), השוקולד פשוט מדבר לכולם, בכל זמן, בכל מקום. זו בדיוק הסיבה שאין לו מתחרים, והשוקולד של Roy Chocolate מנצח בענק, ללא ספק.

כעת כל הנותר הוא להיכנס לחנות ולבחור את המתנה מושלמת!