שוקולד ממותג לשיווק העסק שוקולד ממותג לשיווק העסק

שוקולד ממותג לשיווק העסק

14 יולי, 2020 by

אנשי מכירות, משווקים ובעלי עסקים מחפשים כל הזמן דרכים יצירתיות לשיווק. יש אין ספור דרכים כאלו מהן פיזיות ומהן וירטואליות, אך נראה שכבר כל האפשרויות מוצו. אין היום כמעט משרד שאין בו עטים ממותגים, מאפרות ממותגות, ופריטים רבים אחרים עם לוגו העסק או כל פרסום אחר בהם, מה שהופך את המיתוג הזה לבנאלי מידי. היום בעידן בו כל עסק מפרסם את עצמו כל בעל עסק או משווק שלו חייבים להיות יצירתיים, חייבים לחשוב מחוץ לקופסא ולשווק את עצמם בדרך ייחודית. שוקולד ממותג לעסק הוא דרך מצוינת למשוך אנשים להכיר את העסק ולשווק אותו. שוקולד מודפס יכול להיות שוקולד בוטיק כלשהוא, פרלינים, שוקולד מריר, כדורי שוקולד או כל סוג אחר של שוקולד.

להיות ייחודי בכנס…
אם אתם מגיעים לכנס ומעוניינים לשווק את העסק שלכם ורוצים למשוך אנשים אל הדוכן שלכם, שוקולד ממותג יכול להיות רעיון נהדר. מי לא יגיע לדוכן בו מחלקים שוקולדים בחינם? מי לא ירצה לטעום ו”על הדרך” גם ייחשף למותג שלכם? שוקולדים ממותגים יכולים להיאכל במקום ויכולים גם להילקח הביתה מה שהופך את השיווק לאיכותי יותר וארוך טווח (עד שהוא ייאכל)

המטרות שניתן להשיג עם שוקולד ממותג
שוקולד מותג יכול להיות מענה למספר מטרות של העסק. הוא יכול כפי שציינו להיות שי מתוק למשתתפים בכנס בו העסק מציג את שירותיו או מוצריו, הוא יכול להיות כלי מצוין להעברת מסרים שיווקיים, הוא יכול לסייע בביסוס המותג, הוא יכול כלי מצוין לפינוק הלקוחות, הוא יכול להיות מצוין לקידום המכירות והוא יכול להינתן כתודה ללקוח שקנה מהעסק.

שוקולד ממותג גם למטרות פרטיות
אם אתם רוצים להביע הוקרה למישהו על משהו שהוא עשה עבורכם או אם אתם רוצים לתת למוזמנים משהו מקורי באירוע שלכם שוקולד ממותג יכול להיות רעיון נהדר. על שוקולד ממותג ניתן לכתוב כמעט הכול (במסגרת הגודל כמובן) והוא יכול להיות מתנה אישית מפנקת וכיפית כזו שכל אחד ישמח לקבל. שוקולד כזה יעשה את העבודה טוב יותר מכל דבר אחר.

היכנסו לקטלוג שוקולדים ממותגים להתרשמות ממבחר האפשרויות

שוקולד ממותג לאל עלפרלינים ממותגים בהתאמה אישיתשוקולד ממותג לגינדי החזקותפרלינים ממותגים למלונות קרלטון